Oferta
design by
Biesiada Weselna to nowoczesny i ciągle rozwijający się lokal gastronomiczno - hotelowy, oferujący szeroki wachlarz usług.
Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, chrzciny, studniówki, rocznice, jubileusze i inne ważne a także bankiety, bale, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia.

Do Państwa dyspozycji mamy dwie klimatyzowane sale na 250-280 osób. Kompleks jest wyposażony do prowadzenia wesel, bankietów i innych imprez okolicznościowych. Istnieje możliwość podziału na dwie niezależne sale Wówczas uzyskujemy dwie niezależne imprezy, z dwoma oddzielnymi wejściami. Sale te są idealne na imprezy integracyjne oraz biznesowe, bankiety lub spotkania towarzyskie.

Przed budynkiem do dyspozycji Gości znajduje się duży parking samochodowy. Oferta usług jaką proponujemy naszym Gościom stale się poszerza i urozmaica w zależności od oczekiwań Klientów.
Każdą uroczystość przez nas zorganizowaną traktujemy indywidualnie. Dostosowujemy się do potrzeb i gustów naszych Klientów, proponując różnorodne menu na imprezy okolicznościowe. Zapewniamy staranność i sumienność w przygotowywaniu wszystkich imprez, a nasz personel z bogatym doświadczeniem gastronomicznym, gwarantuje profesjonalną i sympatyczną obsługę.
We własnym zakresie organizujemy szereg imprez otwartych, na które zapraszamy wszystkich chętnych.
Bar Otwarty 24 godziny
Zatrzymaj się na naszym przestronnym parkingu i odpocznij ! Zapraszamy do baru! Czynny całą dobę zobacz oferte baru
Pokoje
Letni ogród
Konferencje
Bar 24
Atrakcje
Hotel
info@biesiadaweselna.pl  Tel: 085 721 94 15
Konferencje
Atrakcje
Start  O Nas   Oferta   Galeria    Hotel    Katering   Księga Gości       Kontakt
© 2011 “Biesiada Weselna”
16-140 Korycin,Kumiała 51tel. 085 721 94 15fax 085 721 97 02kom. 606131820
czytaj wiecej
Start      O Nas      Oferta      Galeria       Hotel        Katering       Księga Gości       Kontakt
Bar 24