design by
Oferujemy naszym Gościom 11 wygodnych i przestrzennych pokoi 1, 2 i 3 osobowych, z mozliwoscia rozbudowy  komfortowy apartament z dużym łożem małżeńskimi luksusowym lounge. Łącznie dysponujemy 32 miejscami noclegowymi. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, i dostęp do internetu.
Dbamy o czystośc naszych pokojach aby zawsze było czysto i przyjemnie. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.

W cenę każdego noclegu wliczone jest śniadanie. Jest możliwośc rezygnacji ze śniadania wówczas cena jest pomniejszona o wartość 10 zł
Hotel
Pokoje
Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 przytulnie i elegancko urządzone pokoje z dwoma wygodnymi łóżkami. Czyste i funkcjonalne pokoje pozwolą odpocząć po wyczerpującym dniu. Na Państwa życzenie istnieje możliwość połączenia dwóch pojedyńczych łóżek w jedno podwójne.
Wyposażenie: Bezprzewodowy internet (Wi-Fi), Telefon, Łazienka z prysznicem, suszarka do włosów woda mineralna. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie dla 1osoby w skład którego wchodzą m.in. wyroby garmażeryjne naszej produkcji.
Pokój jednoosobowy
cena od:
120 zł
Rezerwacja online
info@biesiadaweselna.pl  Tel: 085 721 94 15
Konferencje
Atrakcje
Start  O Nas   Oferta   Galeria    Hotel    Katering   Księga Gości       Kontakt
© 2011 “Biesiada Weselna”
16-140 Korycin,Kumiała 51tel. 085 721 94 15fax 085 721 97 02kom. 606131820
Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 przytulnie i elegancko urządzone pokoje z wygodnym małżeńskim łóżem. Czyste i funkcjonalne pokoje pozwolą odpocząć po wyczerpującym dniu. Na państwa życzenie jest możliwość rozdzielenia łóżka na dwa niezależne.
Wyposażenie: Bezprzewodowy internet (Wi-Fi), Telefon, Łazienka z prysznicem, suszarka do włosów i dodatkowo woda mineralna. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie dla 2 osób w skład którego wchodzą m.in. wyroby garmażeryjne naszej produkcji.
Pokój dwuosobowy
cena od:
160 zł
Start      O Nas      Oferta      Galeria       Hotel        Katering       Księga Gości       Kontakt
Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 przytulnie i elegancko urządzone pokoje z wygodnymi łóżkami, jedno podwójne + jedno pojedyncze. Czyste i funkcjonalne pokoje pozwolą odpocząć po wyczerpującym dniu. Na państwa życzenie jest możliwość rozdzielenia łóżka podwójnego na dwa niezależne.
Wyposażenie: Bezprzewodowy internet (Wi-Fi), Telefon, Łazienka z prysznicem, suszarka do włosów i dodatkowo woda mineralna. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie dla 3 osób w skład którego wchodzą m.in. wyroby garmażeryjne naszej produkcji.
Pokój łączony
cena od:
220 zł
Do Państwa dyspozycji oddajemy 1 przytulnie i elegancko urządzony pokój z 2 wygodnymi łóżkami podwójnymi. Czyste i funkcjonalne pokoje pozwolą odpocząć po wyczerpującym dniu.
Wyposażenie: Bezprzewodowy internet (Wi-Fi), Telefon, Łazienka z prysznicem, suszarka do włosów i dodatkowo woda mineralna. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie dla 4 osób w skład którego wchodzą m.in. wyroby garmażeryjne naszej produkcji.
Pokój rodzinny
cena od:
280 zł
Apartament
cena od:
zł 360
Pokój składa się z sypialni i części dziennej, w której znajduje się aneks barowy, z którego Nasz Gość korzysta swobodnie i bez ograniczeń. Filiżankę herbaty, mocne aromatyczne espresso w ciągu dnia, Gość przygotowuje sobie w doskonale wyposażonym, luksusowym lounge. Wygodny wypoczynek na obszernych sofach w części dziennej umożliwi relaks i odpoczynek po ciężkim dniu.
Duży, jasny, pięknie zaaranżowany pokój wita Naszego Gościa pysznym poczęstunkiem od ekipy Hotelu Biesiada Weselna. Świetne samopoczucie gwarantuje relaksujący pobyt w hotelowym
Rezerwacja online
Rezerwacja online
Rezerwacja online
Rezerwacja online
Galeria zdjęć
Galeria zdjęć
Galeria zdjęć
Galeria zdjęć
Galeria zdjęć
Bar 24